Жоғары
Нашар көретiндер үшiн

«Орталық аудандық кітапхана –аудандағы кітапхана жүйесінің жетекшісі»

Қарағанды академиялық музыкалық комедия театр ғимаратында 2018 ж.30 қазанда облыс кітапханашыларының кәсіби кездесуі өтті. Отырыс барысында аймақтағы кітапхана ісінің негізгі тенденциялары, көпшілік кітапханалардың жағдайы және шешімдерді бірлесе іздеуді талап ететін өзекті мәселелер талқыланды.
Сонымен қатар іс-шара аясында Н.В. Гоголь атындағы ҚарағандыОӘҒК ұйымдастыруымен өткен «Орталық аудандық кітапхана –аудандағы кітапхана жүйесінің жетекшісі» атты облыстық байқауының қорытындысы жарияланып,жеке кітапханалар және кітапхана қызметкерлері марапатталды.
Атап айтар болсақ, Үздік инновациялық жоба үшін келесі авторлар дипломмен марапатталды:
«Оқырманды тартудағы кітапхана беделінің ықпалы»тақырыбы бойыншаКумпанЛидия Арсентьевна (Нұра ОКЖ).
«ОКЖ дамуының өзекті бағыттары»тақырыбы бойынша Попова Евгения Анатольевна (Осакаров ОКЖ).
«Кітапханадағы жаңашылдықтар оқырманмен әрекеттестікте тиімді құрал»тақырыбы бойынша Мағден Айжан Құдайбердіқызы (Ақтоғай ОКЖ).
«Заманауи кезеңдегі дәстүрлі жұмыс түрлері» тақырыбы бойынша Қалиева Гаухар Серікқызы (Шет ОКЖ).
«Өлкенің шығармашылық әлеуеті: «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында» тақырыбы бойынша Жанарстанова Сауле Еркінқызы (Осакаров ОКЖ) мен Искакова Гүлбаршын Өміржанқызы (Қарқаралы ОКЖ).
«Кітапханалық шаралар: жаңа үлгілерді іздестіру мен іске асыру тәжірибесі» тақырыбы бойынша Барило Наталья Николаевна (Бұқар жырау ОКЖ) менАхмедина Гүлжан Сайлаубайқызы (Жаңаарқа ОКЖ).
Авторлық жобаларын байқау комиссияларына ұсынған орталық аудандық кітапханаларының 38 маманы алғыс хаттармен марапатталды. Сонымен қатар, байқауға қатысқан орталық аудандық кітапханаларға естелік сыйлықтар және дипломдар табысталды.
Әділқазылардың шешімімен Абай орталық аудандық кітапханасы байқаудың жеңімпазы атанды.
31 қазан күні Абай ауданының орталық аудандық кітапханасына және Агрогородок ауылдық кітапханасына экскурсия ұйымдастырылды.

Келулердің саны: 1687